DIDMENINĖ PREKYBA

Didmeninė prekyba

Esame didžiausi Lietuvoje pramoginių pirotechnikos priemonių, įvairių dydžių ir visų kategorijų fejerverkų bei konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir veiklos partneriams itin platų gaminių spektrą - nuo paprasčiausių, nedidelių pramoginės pirotechnikos priemonių, tokių kaip įvairūs suktukai, bitutės, lėktuvėliai ir t.t., iki didelių, galingų ir labai efektingų, pilnai paruoštų naudojimui fejerverkų baterijų.

Mūsų pasiūlymuose Jūs visuomet atrasite geriausiai patenkinančių Jūsų poreikius, įvairių kainų lygių baterijų, raketų, sprogstančių rutulių, fontanų ir kitų populiarių pramoginio naudojimo pirotechnikos priemonių. Ištisus metus prekiaujame šventiniais fejerverkais bei kita atributika skirta renginių, švenčių ir vakarėlių vaizdiniam apipavidalinimui. Siekiame pasiūlyti Jums patį geriausią kainos bei kokybės santykį bei tiekti į rinką tik kokybiškiausius gaminius, todėl jau ilgą laiką bendradarbiaujame su pačiais garsiausiais pasaulyje fejerverkų gamintojais. Importuojame ir pristatome Lietuvos rinkoje HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais pažymėtus gaminius. Šie gaminiai, dėka savo išskirtinės kokybės, yra gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje ir kitose Europos bei viso pasaulio šalyse. Dirbame ir su daugeliu kitų, didžiausių pasaulyje pirotechnikos gamintojų.

Gaminių pažymėtų HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais istorija prasidėjo daugiau nei prieš 20 metų. Šiuo metu galima pasiūlyti jums rinktis daugiau kaip iš 2000 asortimento pozicijų. Savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus gaminius ypatingai geromis kainomis.

Kviečiame bendradarbiauti prekybines įmones, organizacijas norinčias prekiauti mūsų produkcija. Taip pat laisvalaikio ir pramogų organizatorius, koncertų, vakarėlių ir sporto renginių organizatorius, savivaldybes ir kultūros centrus, klubus, restoranus, banketų organizatorius, kaimo turizmo sodybas, ir visus kitus, norinčius papuošti savo renginius ir sukurti ilgai neužmirštamą reginį žiūrovams.

SAVO KLIENAMS IR PARTERIAMS TAIKOME LANKSČIĄ NUOLAIDŲ SISTEMĄ IR PASTOVIAI PATEIKIAME ĮVARIUS SPECIALIUS PASIŪLYMUS PASTOVIEMS KLIENTAMS.

LAUKSIME JŪSŲ UŽKLAUSŲ IR BENDRADARBIAVIMO PASIŪLYMŲ KONTAKTŲ SKILTYJE NURODYTAIS KONTAKTAIS ARBA PER GREITO SUSISIEKIMO FORMĄ:

Turite klausimų? Klauskite: